Jednoręki bandyta driver

Jednoręki bandyta online Driver Multiplier

Ruszaj w drogę aby pokonać konkurencję i ustalić siebie jako najlepszego kierowcę w mieście. Jedź autostradami wspaniałego kraju i nie zapomnij, aby wypełnić swój zbiornik gazu, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będzie powrotu do domu w najbliższym czasie. Wybierz jeden z trzech niesamowitych samochodów ciężarowych, aby rozpocząć swoją podróż i upewnij się, aby nie stracić wszystkich części do samochodów ciężarowych, które będą się pojawiać na drodze.

Jednoręki bandyta

Jednoręki bandyta online Driver Multiplier celebruje jeden z najtrudniejszych zawodów w historii z tym 5 rolkowym slotem z 9 liniami wypłat. Nie ma rund bonusowych, ale wildy i scattery, jak również wysokie wypłaty z regularnych symboli powinny nadrobić brak darmowych kręceń. Warto również wiedzieć że Jednoręki bandyta online Driver Multiplier jest związany z progresywnym jackpotem Dollar Ball. Zapnij pasy i uruchom silnik a będziesz miał przejażdżkę swojego życia. Zbierz koła samochodów ciężarowych, tłoki, świece zapłonowe, opony, zbiorniki gazu, szczęśliwe kości i trzy rodzaje samochodów ciężarowych, aby wygrać, i pamiętaj, aby używać wildy i scattery. Graj w Driver Multiplier, jeśli chcesz się dobrze bawić i pozwolić aby progresywny jackpot Dollar Ball zmaksymalizował wygrane.

Jednoręki bandyta Bonus

Wybierz z ośmiu wielkości żetonów pomiędzy $0,01 a $5, oraz liczbę linii wygrywających i zacznij grać. Dostępne są również opcje Bet One i Bet Max. Musisz mieć co najmniej trzy identyczne symbole, z lewej do prawej, do wypłaty od 2 do 10.000 żetonów. Red Truck działa jako Wild i zastępuje on nie tylko wszystkie inne symbole, ale również podwaja wszystkie zwycięskie kombinacje. Scatter rury wydechowej płaci wszędzie i potrzebujesz co najmniej dwa z nich do wypłaty. Boczny zakład $1 pozwala wybrać pięć numerów z 49 i jeśli trafisz zwycięską kombinację, progresywny jackpot Dollar Ball będzie twój.