Jednoręki bandyta

Jednoręki bandyta online Iron Man

Dołącz do Iron Mana w jego dążeniu do zwalczania przestępczości i pomóc mu pokonać Black Widow i Whiplash na ostateczne starcie. Śledź Tony Stark podczas jego niesamowitej podróży i oglądaj jak komiksy Marvela ożywają w tej niesamowitej grze. Zagraj w Iron Man i dostaniesz szansę na wygranie Marvel Progressive Jackpot, składający się z czterech postępowców misteryjnych – Power, Extra Power, Super Power i Ultimate Power.
Podobnie jak w innych nowych tytułach opracowanych przez Playtech, Iron Man 2 pochodzi z niesamowitą gamą opcji zakładów, pozwalając highrollerom postawić aż 1250 $ na jeden obrót. Początkujący nie muszą się martwić, gdyż minimalny zakład jest tylko $ 0,25, a najlepsze jest to, że oba gracze mogą cieszyć się tym wideo slotem na podstawie komiksu Iron Man i super bohatera filmu.

 Jednoręki bandyta

Jednoręki bandyta Bonus

Iron Man może być superbohaterem, ale potrzebuje twojej pomocy, aby pokonać jego arch nemesis Whiplash i Black Widow. Widząc, że 25 linii jest wybrane domyślnie, po prostu wybierz rozmiar żetonu i rozpocznij grę. Funkcja autoodtwarzania jest również dostępna i pozwala wybrać liczbę obrotów. Sprawdź tabelę wypłat, aby zobaczyć ile możesz wygrać w zależności od kombinacji dopasowania i śledź cztery progresywne jackpoty znajdujące się w lewym i prawym górnym rogu.
Regularne symbole obejmują Roberta Downeya Jr. jako Tony Stark, Scarlett Johansson jako Black Widow, Mickey Rourke jako Whiplash, Iron Man i kilka innych robotów, natomiast logo Agencji S.H.I.E.L.D działa jako wild i logo Iron Man 2 reprezentuje scattera.
Trzy lub więcej symboli Scatter wyzwalają 10 darmowych kręceń z początkowym mnożnikiem 2x, natomiast Energy Reactor działa jako dodatkowy Wild i zwiększa ilość mnożniku w rundzie bonusowej.
Progresywne Jackpoty Marvela Playtech składają się z czterech pojedynczych wygranych i są uruchamiane w sposób losowy, niezależnie od ilości zakładów.